Директор

Шовгеня Валентина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Нормативно-правова база доступу до публічної інформаціїСтатутПоложенняСтруктура та органи управління закладу освітиКадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовамиШтатний розпис 2021Освітні програмиНакази з основної діяльностіПротоколи, що передбачені нормативними документамиНоменклатура справПравила внутрішнього трудового розпорядкуТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиЛіцензійний обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиІнформація про мову освітнього процесуВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиМоніторинг якості освітиРічний звіт про діяльність закладу освітиЗарахування до закладу освітиУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиДодаткові освітні послугиПравила поведінки здобувачів освіти у навчальному закладіПротидія булінгуЗвіт голови ради школиКошторис на 2021 рікПлан асигнувань загального фонду бюджету на 2021 рікФінансова звітність 2021/2022Річний навчальний план на 2021/2022 н.р.Робота навчального закладу на час карантинуОрганізація харчування у закладі освітиВиконання статті 30 закону України «Про освіту»План роботи та стратегія розвитку гімназії
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Календар
Пошук
Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти | Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Структура та органи управління закладу освіти:

Директор школи: Шовгеня Валентина Іванівна, вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна  категорія, старший вчитель.

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Сомова Юлія Миколаївна, вчитель географії, І кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

Педагог-організатор: Хрипко Наталія Юріївна, вчитель музичного мистецтва, мистецтва, спеціаліст.

Педагоги:

Бондаренко І. І., вчитель української мови та літератури, спеціаліст ІІ категорії.
 
Кожан Ірина Миколаївна, вчитель початкових класів, соціальний педагог, спеціаліст.
Дацик Наталія Валеріївна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Дорошенко Володимир Анатолійович, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. 
Заруба Надія Миколаївна, вчитель математики, спеціаліст вищої категоріїх, старший вчитель.
Назаренко Марина Миколаївна, вчитель англійської мови. спеціаліст І категорії, старший вчитель.
 
Роде Віталій Володимирович, вчитель біології та хімії, спеціаліст.
Шипілов Володимир Васильович, вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
Суховєєва Олена Валентинівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії.
Тагієва Зулфія Джавідівна, вчитель історії та правознавства, спеціаліст.
 
Чуб Галина Миколаївна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Штепа Зоя Анатоліївна, вчитель початкових класів, спеціаліст.
Молодший обслуговуючий персонал:

Євсюк Л. В.-підсобний робітник,

Ягодка О. А.-прибиральник службових приміщень,

Свистун Р.М.- прибиральник службових приміщень,

Заїка Н. В.-прибиральник службових приміщень

Хрипко С.І.-робітник з обслуговування службових приміщень,

Шовгеня В.М.-робітник КНС,

Лебединський В.Я.-сторож.

 

 
Переглядів: 1137
Дата публікації: 11:38 01.11.2018