Директор

Шовгеня Валентина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Календар
Пошук
Тиждень математики у школі
Тиждень математики у школі

Поділитися новиною:

Тиждень математики у школі

З 05 по 12 лютого 2018 року у школі проводився тиждень математики для учнів 5-9 класів, девізом якого були слова Платона: Хіба ти не помітив, що здібний до математики успішний у всіх науках про природу? До участі в тижні математики намагалася залучити учнів усіх класів. Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення тижня математики та повідомленням, яке підготувала Штепа Катерина «Математика навколо нас».

У середу для учнів 7-9 класів Севостьянова Катерина, учениця 9 класу, презентувала свою проектну роботу «Числа навколо нас». У роботі були висвітлені питання:

1.Поняття числа. Визначення видів чисел.

2. Історія розвитку чисел.

3. Роль чисел у житті та долі людини.

4. Числова символіка у світовій та українській культурі

У четвер учні 5-7 класів мали змогу взяти участь у грі «Математичний марафон 3х5». Змагалися три команди: «Піфагори», капітан - Самцов Максим»; «Юні математики»,- капітан Петровський Віталій; «Бісектриса», - капітан Олєйнікова Марина. Під час гри учні продемонстрували кмітливість у конкурсах: «Найкмітливіший», «Хто швидше», «Знайди число», конкурс капітанів «Зрозумій мене», розгадування кросвордів, «Прислівя і приказки з числівниками», «Сірники не іграшка…». Перемогу розділили команди «Юні математики» і «Бісектриса».

Протягом усього тижня учні розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі, грали в ігри, відповідали на запитання вікторини, а також взнали багато цікавого про життя видатних математиків, історію походження математичних знаків, переглянули презентацію «Математика і природа».

12.02.18 на лінійці були підведені підсумки, найбільш активні отримали цінні подарунки.

Альбом: Тиждень математики у школі
Альбом: Тиждень математики у школі
Альбом: Тиждень математики у школі
Альбом: Тиждень математики у школі
Альбом: Тиждень математики у школі
Web-адреса: stancia.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10075 | Переглядів: 422Дата публікації: 16:35 05.02.2018