Директор

Шовгеня Валентина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Календар
Пошук
"Живеш, Тарасе, поміж нами"
\"Живеш, Тарасе, поміж нами\"

Поділитися новиною:

"Живеш, Тарасе, поміж нами"

У Пристанційні школі відбулися заходи, присвячені вшануванню пам'яті Тараса Григоровича Шевченка. 9-го березня відбулася урочиста лінійка до Дня народження Великого Кобзаря. Класні керівники провели виховні години до Шевченківських днів

Серед учнів 5-х-6-х класів вчителі І.І. Бондаренко та В.І. Шовгеня провели конкурс знавців творчості Т.Г.Шевченка «Живеш, Тарасе, поміж нами». З різницею в п’ять балів перемогли учні 5-го класу.

У 6-му класі відбулася година спілкування «Тарас Шевченко – художник». На заході діти більш детально познайомилися з Шевченком-художником. Завдяки чималій кількості автопортретів Кобзаря учні мали змогу проаналізувати як Тарас Григорович змінювався протягом життя, розглянули відомі та невідомі роботи художника.

10-го березня було проведено виховний захід «Чи знаємо ми Т. Г. Шевченка?» для учнів 5-х-9-х класів. Школярі переглянули відеоматеріали про життя Великого Кобзаря, подивилися екранізації творів Шевченка, прослухали «Заповіт» у виконанні Богдана Ступки. Особливо дітям сподобався мультфільм «Садок Вишневий коло хати…»

Альбом: "Живеш, Тарасе, поміж нами"
Web-адреса: stancia.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10104 | Переглядів: 234Дата публікації: 16:04 09.03.2017